Damskie kije trekkingowe Black Diamond ALPINE CARBON CORK WOMEN'S rhone

Cena 689,00 zł Od 483,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
793661401100

Ultralekkie trzyczęściowe damskie kije Black Diamond ALPINE CARBON CORK WOMEN'S to wykonane z wytrzymałych włókien węglowych kije trekkingowe, wyposażone w ergonomiczną rękojeść z naturalnego korka - stworzone specjalnie dla aktywnych kobiet.

Kije ALIPNE CARBON CORK zaprojektowano do użytku na wyprawach trekkingowych oraz codziennych spacerach - w każdym terenie od nizin po trekkingowe szlaki w Górach Najwyższych - Himalajach. Można je używać o każdej porze roku, po założeniu talerzyków śnieżnych (do nabycia osobno) doskonale sprawdzą się w kopnym śniegu.

Kije trekkingowe bardzo pomagają podczas wędrówki z ciężkim plecakiem turystycznym - odciążają wówczas stawy i kręgosłup. W czasie marszu ograniczają zmęczenie nóg oraz nadają rytm krokom, przez co wędrówka staje się przyjemniejsza i szybsza. Na stromych podejściach i zejściach kije stabilizują sylwetkę i pomagają zachować równowagę.

Kije trekkingowe ALPINE CARBON CORK to kije trzyczęściowe, wyposażone w innowacyjny system blokowania FlickLock PRO. Ergonomiczne rękojeści wykonane z naturalnego korka są wygodne i przyjemne podczas użytkowania i nie męczą dłoni. Umieszczona pod rączkami pianka EVA umożliwiającą tzw. "dolny chwyt", co jest bardzo przydatne przy stromych podejściach, gdy nie chcemy zmieniać długości kijów. Po złożeniu kije zajmują bardzo mało miejsca i są łatwe w transporcie.

Szczegóły:

 • Kije trekkingowe Black Diamond ALPINE CARBON CORK wyposażono w podwójny zewnętrzny system blokowania FLICKLOCK PRO - aluminiowe zaciski umożliwiają błyskawiczną i precyzyjną regulację długości kijów oraz ułatwiają ich składanie, także w niskich temperaturach - nawet w rękawiczkach
 • Ergonomiczne, wygodne rękojeści z naturalnego korka zapewniają komfort podczas marszu
 • Regulowane taśmy z wewnętrzną miękką wyściółką, dla zwiększenia komfortu
 • Poniżej rękojeści kijki są otoczone miękką pianką EVA, umożliwiającą tzw. "dolny chwyt", co jest bardzo przydatne przy stromych podejściach, gdy nie chcemy zmieniać długości kijów
 • Wymienne końcówki Tech Tips zakończone wytrzymałymi grotami widiowymi (z węglików spiekanych)
 • Wyposażone w talerzyki trekkingowe letnie o średnicy 4 cm (talerzyki zimowe Powder Basket i Freeride Basket do nabycia osobno)
 • Do chodzenia po twardym płaskim podłożu (asfalt, chodnik, itp.) zalecane jest założenie gumowych osłon na groty (do nabycia osobno)
 • Cena za parę kijków.Sugerowane ustawienie długości dla wzrostu użytkownika:

 • dla wzrostu do 154 cm - długość całkowita: 100 cm
 • dla wzrostu 154-171 cm - długość całkowita: 110 cm
 • dla wzrostu 172-182 cm - długość całkowita: 120 cm
 • dla wzrostu od 183 cm - długość całkowita: 130 cm
Szczegóły
Długość po złożeniu 60 cm
Długość użytkowa 95-125 cm
Grot widia
Materiał włókna węglowe
Rękojeść naturalny korek
System blokowania FlicLock Pro
Marka Black Diamond
Waga 478g
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Damskie kije trekkingowe Black Diamond ALPINE CARBON CORK WOMEN'S rhone
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.