Akcesoria

na stronę
 1. Organizer Patagonia Black Hole Cube S chartreuse
  Organizer Patagonia Black Hole Cube S chartreuse

  Patagonia

  Cena 129,00 zł Od 99,99 zł
 2. Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black
  Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black

  Patagonia

  Cena 169,00 zł Od 134,99 zł
na stronę

Ekologiczne akcesoria

Akcesoria turystyczne, jak na prawdziwego biwakowicza przystało, dostępne są w wersji eko, czyli wykonane z ekologicznych tworzyw. W naszym sklepie turystycznym e-Horyzont znajdziesz ekologiczne akcesoria turystyczne pod namiot oraz na wycieczkę w góry, a wszystko w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości!

Na e-Horyzont.pl oferujemy ekologiczne akcesoria turystyczne, które umilą Ci czas spędzony na łonie natury. Każdy podróżnik stawiający na gadżety ułatwiające kontakt z przyrodą znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy m.in. wygodną odzież turystyczną, w tym ciepłe, a jednocześnie przewiewne czapki i rękawice, dzięki którym nie zmarzniesz niezależnie od warunków pogodowych i żaden deszcz, wiatr, czy mżawka nie utrudniają Ci świetnej zabawy. Do naszych ekologicznych kosmetyczek możesz spakować niezbędne artykuły higieniczne i śmiało wybrać się na niezapomnianą wycieczkę w góry, pod namiot lub nad jezioro. 

Akcesoria turystyczne na biwak i w góry

Oferujemy również portfele z ekologicznych materiałów pochodzących z recyklingu, m.in. od producentów takich Jack Wolfskin. Marka swoje produkty wytwarza przede wszystkim z myślą o ochronie środowiska oraz komforcie dla klientów, dlatego czapki, rękawice i inne akcesoria w wersji eko są bardzo elastyczne i zapewniają termoregulację, a dodatkowo charakteryzuje je trwałość, dzięki czemu mogą nam służyć przez wiele sezonów!  

Na stronie sklepu turystycznego e-Horyzont.pl znajdziesz również akcesoria takie jak np. torba do prania odzieży syntetycznej, dzięki której po urlopie wypierzesz swoje ubrania, dodatkowo chroniąc przyrodę przed przedostawaniem się mikroplastiku do wód gruntowych, mórz i oceanów.    

Jeśli wybierasz się w góry lub pod namiot koniecznie przejrzyj ofertę sklepu internetowego e-Horyzont.pl, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne, ekologiczne akcesoria turystyczne! 

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.