Loading...

Koszule, koszulki, bielizna

Strona
na stronę
 1. Koszulka męska AT HOME T M pebble grey
  Koszulka męska AT HOME T M pebble grey

  Jack Wolfskin

  Cena 139,99 zł Od 97,99 zł
 2. T-shirt męski 365 HIDEAWAY T M fiery red
  T-shirt męski 365 HIDEAWAY T M fiery red

  Jack Wolfskin

  Cena 139,99 zł Od 97,99 zł
 3. Koszula męska JWP LS SHIRT M storm grey
  Koszula męska JWP LS SHIRT M storm grey

  Jack Wolfskin

  Cena 359,99 zł Od 249,99 zł
 4. Koszula męska JWP LS SHIRT M sage
  Koszula męska JWP LS SHIRT M sage

  Jack Wolfskin

  Cena 359,99 zł Od 249,99 zł
 5. T-shirt męski The North Face Tanken Tee clear lake blue
  T-shirt męski The North Face Tanken Tee clear lake blue

  The North Face

  Cena 149,99 zł Od 104,99 zł
 6. T-shirt The North Face Tanken Raglan Tee clear lake blue
  T-shirt The North Face Tanken Raglan Tee clear lake blue

  The North Face

  Cena 149,99 zł Od 104,99 zł
 7. T-shirt męski SAVANNAH T M khaki
  T-shirt męski SAVANNAH T M khaki

  Jack Wolfskin

  Cena 139,99 zł Od 97,99 zł
 8. T-shirt męski SAVANNAH T M saffron orange
  T-shirt męski SAVANNAH T M saffron orange

  Jack Wolfskin

  Cena 139,99 zł Od 97,99 zł
 9. Bluza męska LOGO HOODY M saffron orange
  Bluza męska LOGO HOODY M saffron orange

  Jack Wolfskin

  Cena 399,99 zł Od 259,99 zł
 10. Koszula męska KENOVO LS SHIRT M mexican pepper
  Koszula męska KENOVO LS SHIRT M mexican pepper

  Jack Wolfskin

  Cena 359,99 zł Od 249,99 zł
 11. Koszula NATA RIVER SHIRT M sand dune stripes
  Koszula NATA RIVER SHIRT M sand dune stripes

  Jack Wolfskin

  Cena 289,99 zł Od 199,99 zł
 12. Koszulka męska SIERRA T M lava red
  Koszulka męska SIERRA T M lava red

  Jack Wolfskin

  Cena 179,99 zł Od 116,99 zł
Strona
na stronę

Koszulka męska w ofercie wyprzedażowej dostępna online na e-Horyzont.pl

Dobra koszulka to podstawa każdego stroju – czy to w wersji turystycznej, czy codziennej. Zakładana bezpośrednio na skórę musi dawać uczucie miękkości, często wydajnie odprowadzać wilgoć i, co bardzo ważne, świetnie się prezentować. Zasadniczo możemy wyróżnić dwa rodzaje koszulek męskich – klasyczne t-shirty i koszulki oddychające, pełniące funkcję bielizny termoaktywnej. Standardowe koszulki Helly Hansen czy Patagonia po prostu będą wygodne, często opatrzone ciekawym printem, zwykle bawełniane, niekiedy z domieszką włókien syntetycznych, by szybciej schły. Koszulki oddychające np. Jack Wolfskin, to bielizna, która musi przede wszystkim oddychać, bardzo wydajnie odprowadzać wilgoć i regulować temperaturę ciała. W ofercie wyprzedażowej znajdziemy oba typy koszulek.

Koszule i koszulki męskie w wyprzedaży zimowej marki Patagonia

Oprócz t-shirtów i bielizny w tej sekcji widnieją również różnorodne koszule, głównie koszule męskie Jack Wolfskin i Patagonia. W obrębie tych marek mamy do czynienia ze standardowymi flanelami, czyli bawełnianymi koszulami o różnej grubości w kratę, jak i z szeregiem koszul nieco bardziej eleganckich, ale wciąż takich o właściwościach technicznych. Patagonia przede wszystkim będzie oscylowała wokół modeli turystycznych, przy czym koszule Jack Wolfskin będą balansowały na granicy outdooru i codziennej stylistyki. Koszule tego typu mogą być grube i bardzo ciepłe, czasem podszyte polarem od wewnątrz, z drugiej strony mogą też być bardzo cienkie, przewiewne i szybko schnąć. W obu wypadkach nadadzą się do codziennego zastosowania i podczas wypadu z plecakiem (w co początkowo trudno uwierzyć przy niektórych, bardziej „eleganckich” modelach), ale sprawdzą się w różnych warunkach, w zależności od docelowej pry roku.

Koszule i koszulki męskie od marki Jack Wolfskin – jakie zapewnią optymalny komfort termiczny?

Mówiąc o komforcie termicznym, mamy zwykle na myśli to, by nie było nam zimno w chłodniejsze dni, ale komfort termiczny to również zapobieganie przegrzaniu podczas wysiłku. Jeśli chodzi o izolację od niskich temperatur, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na grubsze koszule, o których wspominaliśmy w poprzednim akapicie. Warto tylko zdawać sobie sprawę, że dobra jakościowo koszulka oddychająca z długim rękawem, np. bielizna Jack Wolfskin to warstwa, która kontroluje termikę, zapewniając delikatną dawkę ciepła, ale jednocześnie zapobiegając wychłodzeniu z powodu przepocenia i szybkiego wychłodzenia się wilgoci. Tak naprawdę na optymalny komfort termiczny składa się cały zestaw odzieży, a dobra koszulka termoaktywna, to baza, która daje solidną podstawę pod resztę warstw. Często zresztą mówi się o tym, że największą uwagę powinniśmy poświęcić na wybór właściwej i jak najlepszej bielizny termoaktywnej, a im warstwa znajduje się dalej od ciała, tym mniej istotne są jej wyśrubowane właściwości (oczywiście poza kurtką przeciwdeszczową, która powinna mieć jak najwyższe parametry).

Funkcjonalna koszulka męska z wyprzedaży – jaką wybrać?

Jeśli zależy nam na funkcjonalności, powinniśmy zwracać uwagę na technologie zastosowane w konkretnych modelach koszulek. W koszulkach Helly Hansen będą znajdowały się technologie o innych nazwach niż w koszulkach Patagonia czy Jack Wolfskin, będą one jednak porównywalne ze sobą. Istotne na pewno jest wydajne odprowadzanie wilgoci, mile widziane są strefy wentylacyjne, a także antybakteryjność materiału, która pozwala na dłuższe zachowanie świeżości na szlaku.

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.