Uzdatnianie wody

Picie wody ze strumienia lub jeziora?  To żaden problem, jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt. O czym mowa? Tabletki do uzdatniania wody oraz butelki z filtrem.  Takie proste rozwiązanie może zapewnić Ci stały dostęp do wody podczas długiej wyprawy, jeśli skończy się zapas wody w butelkach. W ofercie znajdziesz także rurki do bukłaków z filtrem oraz zestawy bukłak + rurka z filtrem. Zerknij na nasze sposoby na uzdatnienie wody.

na stronę
 1. Bukłak na wodę CAMELBAG BASIC 3 L
  Bukłak na wodę CAMELBAG BASIC 3 L

  Pinguin

  Cena 99,99 zł Od 84,99 zł
 2. Bukłak na wodę CAMELBAG BASIC 2 L
  Bukłak na wodę CAMELBAG BASIC 2 L

  Pinguin

  Cena 94,99 zł Od 79,99 zł
 3. Bukłak na wodę CAMELBAG PRO 2 L
  Bukłak na wodę CAMELBAG PRO 2 L

  Pinguin

  Cena 109,99 zł Od 93,99 zł
na stronę

Uzdatnianie wody w terenie

Akcesoria do uzdatniania wody sprawdzą się podczas każdej wędrówki i wyprawy. Ułatwią nam funkcjonowanie na łonie natury i zapewnią komfort. Wystarczy zaopatrzyć się w butelkę z filtrem, bukłak lub tabletki do uzdatniania wody, a nigdy więcej nie będzie musieli gorączkowo poszukiwać sklepu, aby kupić wodę do picia. To także bardzo pre-ekologiczne podejście: ograniczamy zbędne zużycie szkła i plastiku. W naszym sklepie znaleźć można różne produkty do uzdatniania wody. Aby zaoferować najwyższą jakość oferowanego towaru, zaufaliśmy takim markom jak Pinguin, Source, Katadyn, Steripen, Javel Aqua czy Water-to-go. W sprzedaży znajdują się filtry do uzdatniania wody pitnej, wstępne filtry wymienne, tabletki do uzdatniania wody, a także sól do uzdatniania wody.

Bezpieczne akcesoria do uzdatniania wody

Posiadamy również wężyki z filtrem do bukłaka, rurki konwersyjne z filtrem do butelek, bukłaki na wodę czy bukłaki na wodę z filtrem. Wybór jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Podstawową zaletą wymienionych akcesoriów są solidne, bezpieczne i wolne od szkodliwych związków chemicznych materiały. Wszelkie oferowane przez nas butelki mają ergonomiczny i doskonale leżący w dłoni kształt. Filtry służące do uzdatniania wody usuwają z wody aż 99% bakterii i zanieczyszczeń. Eliminują szkodliwe wirusy, a także metale ciężkie i lotne związki organiczne. Innowacyjne systemy filtrujące pozwalają na napełnienie butelki wodą płynącą, opadową, a także stojącą. Możliwość mycia butelki z filtrem do uzdatniania wody w zmywarce pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.